Alla kategorier > Blusar
Härlig leo skjorta
Härlig leo skjorta - 89 Härlig leo skjorta - 90

Härlig leo skjorta

Storlek: S
Kategori: Blusar

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En leopardmönstrad skjorta i storlek S, perfekt för en fulländad look. Om du bor i göteborgstrakten möts jag gärna upp, annars står köparen för frakt:))

Moapersson
Moapersson
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Härlig Skjort-blus - Snygg skjort-blus i en härlig färg. Så fin modell! Har tyvärr inte kommit till användning på senaste och säljs därav❣️
Leo knytblus - Mycket fin, trendig blus med rosetter i leopardmönster. Som ny!
härlig rosa volangskjorta - Toppen är i storlek 42 men jag har kläder i S-M och den passar mig perfekt.
Leo topp med knyte - Aldrig använd. Så fin på, med 3 snörningar på framsidan
Genomskinlig leo tröja  - Aldrig använd, endast provad! Se sista bild för närbild på materialet🥰 priset är inkl frakt
Leo-tröja - Fin leopardtröja från ONLY med trekvartsärm. Lite längre i bak men blir SUPERFIN om man stoppar upp den i fram eller bak. Måste dock rensa och denna kommer inte till användning så mycket längre.  🦋
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Vit broderad blus med puffärm - Säljer denna trendiga Superfina vit blusen från gina tricot som är slutsåld, storlek m helt ny med prislapp kvar liten i storleken skulle jag säga . Blusen har broderade blommor och hålmönster. Blusen har långärmade puffärmar, knappar framtill och en söt vågig kant vid halsringningen.