Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopard blus - Otroligt fin, helt slutsålda blus från NAKD X Camille Botten i storlek 38/S  Säljer för att den inte kommer till användning.
Nakd leopard blus - Jättesöt nakd blus i xs med knytning vid halsen💗💗💗
Leopard blus - Luftig blus med leopardmönster från H&M. Bara använd ett fåtal gånger och har inga defekter. Skicka gärna prisförslag!!
Leopard blus - Säljer min jättefina leopard blus. I jättefint skick. Passar både s och m. Kom privat om ni undrar något. 🥰🥰
Leopard mönstrad blus - Leopardmönstrad blus med om omlott uringning.
Leopard blus  - Så fin leopard blus i skönaste materialet 🩶
Leopard blus - Så fin leopardblus som inte kommer till användning, slutsåld på nakds hemsida 🩷
Leopard blus  - Aldrig använd. Materialet är sammet
Leopard blus
Leopard blus  - 89 Leopard blus  - 90

Leopard blus

Storlek: 38
Kategori: Blusar
Märke: NA-KD
Färg: Brun

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Såå snygg leopard blus!

idad
idad
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Topp - Ny topp från lvcilia
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Zara blus - Jätte fin lila/grå blus som är lite genomskinlig.Endast använt 2 gånger💓
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.
Svart omlottröja från Vila - Snygg svart omlottröja från Vila. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för både vardag och fest! 😍
Vit blus från NELLY - Jättefin vit blus, endast använd 3 gånger då den är lite för stor för mig.
Zara blus - Fin topp från Zara, använd nån enstaka gång💞 skriv för fler bilder eller frågor💞
Vit  blus med volang från Zara - Säljer en söt vit blus från Zara med diskreta prickar och volangdetaljer vid halsen. Blusen har transparent material och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil.