Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopard topp - Säljer denna då jag inte använder den så mycket skriv för fler bilder!💕
Leopard topp - Jätte bra skick använd 2 gnr super fin
Leopard topp - Så söt topp/blus från Gina tricot i Stl S! Helt ny med lappar💓 köpt i somras och hittar den inte på hemsidan längre
Gina leopard topp - Säljer denna sjukt snygga leopard topp som aldrig är använd!
Leopard topp - Leopard topp ifrån ginatricot, jätte fint skick, och jätte skönt material
Leopard topp gina tricot - Säljer denna söta leopard mönstrade topp från gina som inte kommer till användning! Är i storlek xxs men passar även xs/s
Leopard topp - Så fkn leopard topp från ginatricot som är HELT slutsåld, använd 2 ggr. 🐆💓
Leopard topp
Leopard topp - 89 Leopard topp - 90

Leopard topp

Storlek: 158/164
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna topp från Gina Young i leopard mönster. Använd 2 gånger. Stl 158/164

Molly
Molly
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Zara blus - Superfin Zara topp i storlek xs! Säljs inte längre och väldigt eftertraktad😍knappt använd, som ny
Populär h&m body  - Populär slutsålda h&m body i S! Nästan aldrig använd 💓
Intimissmi tröja  - Vinröd intimissmi tröja! I strl s men har ett litet hål i ena armhålan, men inget man märker av
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞
Intimissmi tröja - En fin tröja från intimissmi i storlek S. I gott skick aldrig tvättad💕
Meet Me There  - Söt blus från Meet Me There i storlek xxs/xs. Blusen är aldrig använd och slutsåld i denna storlek, nypris är 550kr🥰🥰
Festtopp intressekoll - Säljer en snygg halterneck topp med draperad framsida. Toppen är perfekt för varma dagar och fester eller bara om man vill vara extra fin i skolan. Styla med jeans eller kjol för en trendig look. Köpt här på plick för runt 450kr, personligen aldrig använd. Storleken är uppskattad. Små defekter/slitage förekommer, kom privat för bild om så önskas! Tryck gärna på köp nu!💞😚 inte min bild!
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!