Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd blus - Röd (vinröd) fin blus som användts en gång💕 stl  xs inga defekter💕☺️
Röd blus  - Super fin blus med knappar framtill! Står ingen storlek men skulle säga s/m❤️🥰
Blus röd  - Röd blus från Holly & Whyte, 150kr st S
Röd blus - Superfin röd blus från Lindex som aldrig är använd! Jättefin röd färg och passar perfekt nu till sommaren när man är lite brun! 🥰 stl L men passar M om inte mindre ❤️
Röd blus  - Säljer denna superfina blus pågrund av att den tyvär inte kommer till användning. Den har ett jättebra sick inga defekter eller något 💞💞💞
Röd Blus - Röd blus med volanger på axlarna och en liten knapp i nacken. Materialet är inte genomskinligt men tunnt och luftigt!
Röd blus med v-ringning - Snygg röd blus från Lindex med v-ringning och långa ärmar. Materialet har en texturerad yta som gör den mer elegant. Använd ca 2 ggr, så den är i väldigt bra skick! Storleken xs💗
Röd blus
Röd blus - 89

Röd blus

Storlek: 170
Kategori: Blusar
Märke: Lindex
Färg: Röd

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt röd blus med små volanger på! Brukar plocka fram den vid jul💕

Tindra
Tindra
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Blus - Super söt blus med volanger från Gina!
Topp från Gina tricot - Superfin topp från Gina tricot. Inga defekter, säljer då den inte kommit till användning💓
Vit blus från NELLY - Jättefin vit blus, endast använd 3 gånger då den är lite för stor för mig.
Ljusblå långärmad blus - Säljer en så söt blå volangblus från Zara. Storlek S och i perfekt skick💗
Nelly topp - Jättefin topp från Nelly helt ny med prislapp kvar  som passar perfekt till jul!❤️
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!
Ljusrosa volangblus med kort ärm - Söt ljusrosa blus i transparent material med volangdetaljer längs ärmar och urringning. Blusen har v-ringning och knyt framtill, samt korta ärmar med volanger för en romantisk look.
Glittrig oneshoulder topp Second Female - Supersnygg glittrig paljett oneshoulder topp perfekt nu till nyår! Den är ifrån Second Female! Står på lappen storlek L men skulle mer säga att den sitter som en M! I mycket bra skick💗 Första bilden är tagen från tjejen jag köpte den ifrån!!