Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus från Lindex - Fin blus i storlek 146/157 som även funkar som XS  eller S.
Marinblå blus från Lindex - Säljer en marinblå blus med volang-krage och fina detaljer i ärmarna och slutet av plagget😇
marinblå blus lindex - Knappt använd så i bra skick, köpt för typ ett år sen
Vintage blus från Lindex - Retro navyinspirerat mönster skulle tro tidigt 90-tal. Är gjord i 100 viscose och har nätta axelvaddar kvar.
lindex blus - Super fin topp. Passar xs-m. Endast använd ett fåtal gånger💗
Fin blus från Lindex  - Fin blus från Lindex, har en liten fläck men knappast något man ser
Mörkblå leopardmönstrad blus Lindex - Snygg mörkblå blus från Lindex med svart leopardmönster. Blusen har rund halsringningm och långa ärmar. Knappar fram och vid ärmslut. Tillverkad i ett lätt och mjukt tyg som ger en skön känsla. Perfekt för dig som gillar trendiga mönster och stilren design.
lindex blus
lindex blus - 89

lindex blus

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Lindex
Färg: Marinblå

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

superfin lindex blus, knappt använd.

E
E
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit blus - Vit blus!! Lite genomskinlig men jag tycker det blir snyggt! Använd runt 3 gånger!
Rosa topp med volang från Lindex - Säljer en söt rosa topp från Lindex med volangdetaljer vid halsringning och ärmslut.
Ljusblå blus med volangdetaljer - Säljer en ljusblå blus med ett elegant mönster och volangdetaljer längs ärmarna. Perfekt för en stilren look. Den är i Xl men passar S/M också
Blå jeans från Lee - Snygga blå jeans från Lee med klassisk femficksdesign och dragkedja. De har en bekväm passform och är perfekta för en avslappnad stil. Märkeslogga på baksidan ger en extra touch.
Blå jeans från LTB med raka ben - Snygga blå jeans från LTB med raka ben och klassisk femficksdesign. Jeansen har ljusa slitningar och detaljerade sömmar vid fickorna
Svart spetsblus med volang från Zara - Supersnygg svart blus i spets från Zara med lång ärm och volangdetalj framtill. Den är i storlek M men sitter som en S!
Svart overshirt med fickor - Svart overshirt med två stora bröstfickor och knappar framtill. Klassisk krage och raka ärmar. Använd sparsamt.
Ljuslila kofta från & Other Stories - Mysig ljuslila kofta från & Other Stories Los Angeles Atelier. Koftan har en mjuk, stickad känsla och omlottmodell med långa ärmar. Perfekt för lager på lager och en chill look.
Mörkblå kofta med kort ärm - Mysig svart kofta med korta ärmar och rund hals. Koftan har knäppning framtill och är från gina tricot. Oanvänd.
Ljusrosa blus med knyt från HM - Söt ljusrosa blus med knytband framtill och avslappnad passform. Använd 2 gånger
Liknande annonser
Visa alla