Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå Blus - Säljer denna ljusblåa blus då jag inte använder den så ofta. Skriv vid frågor och funderingar eller köp direkt💗
Krispig blus ljusblå - Blus från nakd
Ljusblå mönstrad blus - Jättesnygg mönstrad blus🤩
Ljusblå blus  - Säljer denna superfina blusen, aldrig använd med prislapp kvar 💞
Ljusblå blus - Ljusblå blus med volanger i storlek S men passar även XS.
Ljusblå blus - Supersöt ljusblå blus🫶❤️
Ljusblå blus
Ljusblå blus - 0 Ljusblå blus - 1 Ljusblå blus - 2

Ljusblå blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: NA-KD
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna söta blus som är perfekt till våren och sommaren. Den har inga defekter och det är bara att skriva om du har några frågor!☺️Skulle säga att den passar xs-m och köp gärna med köp nu.

Alidur
Alidur
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Slutsåld one shoulder topp med rosett och lappen kvar - Slutsåld one shoulder topp/blus från H&M som har lappen kvar. Är normal i storleken och har en dragkedja på sidan. På axeln sitter det en stilig och stor rosett. Blusen är åtsittande upptill och lös nedanför bysten, sluter strax över höfterna.💗💗
Zara blus - Superfin blus ifrån zara, säljs då den inte används längre
Prickig topp - Prickig topp från Zara
zara blus - super fin blus med unik design
Volang blus - Jättesöt blus från Bikbok med en v-ringning!!🥰
Blus - Svart topp, superfin
Blommig rosa blus med volang - Säljer en blommig blus i rosa och lila toner med v-ringning och volangdetaljer framtill. Blusen har långa, lätt puffade ärmar med resår vid handlederna och är tillverkad i ett tunt, transparent material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar färg och romantiska detaljer.
Vit blus med broderade detaljer Gina Tricot - Supersöt vit blus från Gina Tricot i storlek XS. Blusen har broderade blommor, korta ärmar och knyt framtill. Materialet är lätt och luftigt linne, perfekt för varma dagar. Scallop-kant och hålbroderier.