Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Topp
Topp - 89 Topp - 90

Topp

Storlek: -
Kategori: Blusar
Märke: Mango

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Topp från mango använder aldrig. Är i xl men är vädligt liten i storleken jag ahr noramlt s eller xs

💗💗💗
💗💗💗
(10)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp - Säljer denna sjukt snygga topp från mango. Aldrig använd och lappen sitter kvar. Den har ett jätteviktigt hål på baksidan som man kan se i bild 2. Säljer pågrund av att den inte kommer till användning💕
Fin topp - Nyskick, knappt använd (Obs! Kolla mina andra annonser, allt under 150kr!)
Topp - Finntorps som aldrig är använd
Topp - Säljer denna vita topp från mango, superfint skick!
Vit topp - Säljer denna vita toppen från mango! Har aldrig kommit till användning tyvärr trots att den är väldigt söt! Storlek S men kan säkert passa även m eftersom den är rätt stretchig🩷 pris är diskuterbart hör av er om frågor!
Mango topp - Så söt topp från mango! Använd några få gånger men kommer inte till användning längre!
Vit topp - Jätte bra skick, storlek s från Mango
Topp/blus  - Jättesöt topp ifrån Mango säljer på grund av att den inte kommer till någon användning
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Blommig volangblus från Zara  - Superfin blus i ett rosa/lila/grönt blommigt mönster med volangdetaljer och knyt framtill. . Blusen har långa och vida ärmar och ett luftigt tunt, lätt transparent tyg, perfekt för sommaren.
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.