Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Prickig tröja- mango
Prickig tröja- mango - 89

Prickig tröja- mango

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Mango

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun prickig tröja fr mango. Knappt använd

The devil wears prada
The devil wears prada
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Trendig tröja från mango - Säljer denna superfina tröjan från Mango🥰🥰 den är så fin att ha på sig till ett par jeans eller kjol😍
Vit prickig blus från Mango - Säljer en söt vit blus från Mango med bruna prickar. Blusen har korta ärmar  och en knappdetalj i nacken. Perfekt för sommaren, vardag eller finare tillfällen. Blusen är helt oanvänd och är därför i super fint skick. Hör gärna av er vid frågor och funderingar💛
Mango blus - jag säljer en jättefin lite genomskinlig blus från mango. tröjan är i storlek M och är v ringad på framsidan. tröjan är även väldigt luftig.
Trendig mango tröja  - Mango topp, strl s, fint sckik. ❤️
Grön prickig tröja från Bubbleroom - Supersöt grön tröja från Bubbleroom i storlek XS. Tröjan har diskreta prickar, v-ringning, knappar framtill och knyt i midjan. Långa ärmar med resår vid handlederna och fina spetsdetaljer längs urringningen. Perfekt för vår och sommar!
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.
Trendig Zara blus🩷 - Säljer denna populära Zara blusen som inte säljs längre. Säljer pågrund av att den inte kommer till användning. Den är i storlek M, passar mig som är cirka 169. Den är ungefär aldrig använd så den är i jättefint skick🩷