Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige blus med resår i midjan - Säljer en beige blus med korta ärmar och rund halsringning. Blusen har en avslappnad passform och resår i midjan som ger en fin siluett. Tillverkad i ett mjukt, strukturerat bomullstyg som känns skönt mot huden. Med fina volang armar. Den är mycket populär och snygg till sommaren och finare tillställningar. Använd TVÅ gånger!!💖💖🥰
Beige blus med resår i midjan - Säljer en stilren beige blus med resår i midjan som ger en fin siluett. Blusen har långa ärmar med lätt puff och rund halsringning. Perfekt för en chic och avslappnad look.
Beige T-shirt med spetts - Säljer min Beige tröja med spetts uppe och nere❤️
Topp med knytning i midjan - Aldrig använd
Vit blus med knytband i midjan - Vit blus med knytband fram. Lite genomskinlig. Passar lika bra till vardag som till fest. Små slitsar på båda sidorna
Beige axelbandslös topp  med knytband - Säljer en stilren beige axelbandslös topp  med knytband i midjan. Tillverkad i ett mjukt linnematerial. Prislapp kvar
Vit T-shirt med knyt i midjan - Supersöt vit T-shirt med knyt i midjan. Tshirten har korta ärmar och är gjord i mjukt bomullstyg som känns skönt mot huden. Enkel och clean look som är lätt att styla med accessoarer. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Beige/grå t shirt  med knytband i midjan
Beige/grå t shirt  med knytband i midjan - 0 Beige/grå t shirt  med knytband i midjan - 1 Beige/grå t shirt  med knytband i midjan - 2 Beige/grå t shirt  med knytband i midjan - 3 Beige/grå t shirt  med knytband i midjan - 4

Beige/grå t shirt med knytband i midjan

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Mango
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin beige omlottblus från mango med breda knytband i midjan. Blusen har lös passform, rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och stilren look. Materialet är mjukt och skönt, troligtvis bomull eller polyester.

Filiz
Filiz
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Röd blus - Säljer en fin röd blus från Gina Tricot i storlek Xs. Blusen är endast använd en gång och är i mycket gott skick, nästan som ny. Den har en snygg passform och passar perfekt både till vardags och fest. Ett fräscht plagg som enkelt kan matchas med både jeans och kjol. Nu till salu eftersom den inte kommer till användning hos mig.❤️✨
Blus  - Säljer denna gulliga blå randiga blusen!!!!
Gullig blus  - Gullig blus som jag aldrig använt, bra för sommaren till en jeans kjol eller shorts. Fina broderade detaljer. Från Zara xs-s
Vit blus med trekvartsärm - Super sött tröja från hm
Vit broderad blus med knappar - Säljer denna trendiga Superfina vit blusen från gina tricot som är slutsåld, storlek xs helt ny med prislapp kvar. Blusen har broderade blommor och hålmönster. Blusen har långärmade puffärmar, knappar framtill och en söt vågig kant vid halsringningen.
Blus - Säljer detta blus/linne från newyorker. Den är i strl M men skulle säga mer åt S.
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞