Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Vit blommig blus med volang
Vit blommig blus med volang - 0 Vit blommig blus med volang - 1 Vit blommig blus med volang - 2

Vit blommig blus med volang

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Mango
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

280 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Superfin vit blus med broderade blommor och volang nertill. Djup V-ringning och knappar framtill. Puffiga trekvartsärmar ger en romantisk vibe. Perfekt till jeans eller kjol för en söt look.

Lisa
Lisa
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa trekvartsärmadtröja  - Säljer en superfin rosa tröja från Comma. Den är i ett mjukt material och har trekvartsärmar, perfekt för både vår och höst. Det står inte vilken storlek den är i, men jag skulle säga att det är en XS - S, då den passar mig och jag har både XS och S. Den är använd ett fåtal gånger och har inga defekter. Tröjan har en finare ljusrosa färg i verkligheten. Skriv vid funderingar💕
Fin blus från Kappahl  - Säljer nu min fina blus från Kappahl då den tyvärr inte kommer till användning längre. Den är i storlek S men kan passa M också. Den har en svart liten fläck på sidan av tröjan, fläcken syns knappt när man har på sig blusen (se bild 4). Hör av er vid funderingar💕
Kort Jeanskjol från Open Up - Trendig jeanskjol från Open Up i en kort modell med blekta detaljer. Kjolen har klassiska fem fickor och en knappstängning fram. Perfekt för en avslappnad stil.
Blå jeansbyxor från LTB Valerie - Säljer ett par low rise bootcut blå jeansbyxor från LTB, modell Valerie. Byxorna har boot cut stil, slitna detaljer och fransig nedtill. Perfekta för en avslappnad stil. Använder inte längre.
Ljusblå jeanskjol med volang - Supersöt ljusblå jeanskjol med volangkant och klassiska fickor fram och bak. Kjolen är ifrån märket Lee. Älskar denna kjol, men köpte den second hand och den är för liten tyvärr. Storleken är XS men passar S till viss del också. Skriv vid funderingar💕
Väst från Patagonia - Snygg mörkblå dunväst från Patagonia i storlek XS. As snygg, men tyvärr förliten för mig. Nästan helt oanvänd och i ett jättebra skick. Perfekt att slänga över en hoodie eller långärmad tröja när det är kyligt ute. Cirka 1400kr nypris.
Gul stickad tröja  - Supersöt gul stickad tröja med en fin krage i as skönt material. Tyvärr har den blivit förliten för mig. Varm och bra nu till vintern!!!
Ljusblå stickad tröja  - Mysig ljusblå stickad tröja med rund hals och långa ärmar. Tröjan har en enkel och clean look, perfekt att slänga på sig till jeans. Den är loose i passformen och har ribbade muddar vid ärmslut och nedtill
Vit broderad kortkjol med spets - Supersöt vit kortkjol från zara med broderade blommönster och spetsdetaljer.
Ljusrosa stickad tröja - Mysig ljusrosa stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Jättefin stickad tröjan, men har tyvärr blivit förliten på mig.
Liknande annonser
Visa alla