Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Svart blus
Svart blus - 89 Svart blus - 90

Svart blus

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Mango

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt fin svart blus med öppning vid både bröst och rygg. Köpt från mango. Har en liten skavank vid öppningen på ryggen men inget som stört mig när jag använt den. Storlek XS. Spårbar frakt på 66kr tillkommer:)

Moa Söderberg
Moa Söderberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart blus - Säljer min svarta genomskinliga blus från mango i storlek s, den är i fint skick och har ingen form av slitage. Den har en typ av ”textur” eller vad man ska kalla det vid bröstet. Pris kan diskuteras 💗
Svart blus - Säljer en svart blus med puffiga långärmar och rund halsringning. Tyget har en lätt struktur som ger en snygg touch. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med det lilla extra.
Svart blus  - Blus från mango, aldrig använd 💞 (Storlek L men funkar för M och S)
Svart blus  - Ej mönstrad på baksidan!
svart blus  - jätte söt blus från mango ,perfekt inför hösten. knappast använd stl s💖
Svart Blus - En snygg och festlig svart blus som passar till vardagen, jobbet och festen!🎉 Denna blus är näst intill oanvänd och storleken är 140. För mer info kontakta gärna😊💕
Svart blommig blus med volang - Supersöt svart blus med blommigt mönster i rosa, beige och grönt. Blusen har v-ringning, volangdetaljer vid axlarna och är ärmlös. Perfekt för hösten
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Rosa blus med rosett från zara - Jätte söt blus från zara med en rosett därbakom!!
Ljusrosa blus  - Såå fin vintage ljusrosa blus från odd molly💕
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓