Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
 - 89  - 90

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Monki

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin oanvänd blommig blus från monki🌸

Elda
Elda
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - En stor mysig stickad tröja från Hm, fina detaljer och härlig färg!!
 - En mintgrön hoodie från adidas i en väldigt fin färg som tyvärr inte återges i kameran🙃 sparsamt använd och mycket bra skick💕💕
 - En superstor sweatshirt/klänning köpt på beyond retro där de sytt på en Ralph Lauren ficka som en liten detalj, supergosig på hösten☔️🍂
 - Högmidjade tajta mörkgrå Levis jeans, fint skick✨✨🌟 långa i benen
 - En rosa pike tröja från kappa, tycker själv den är snygg till ett par jeans lite oversized men om man är kort kan man ha den som klänning med ett skärp🤩
 - Linnetröja med coola detaljer
 - Svarta tajta högmidjade cheap monday jeans
 - En fin glittrig tisha från Hm, saknar en sten men är otroligt skönt material samt bra kvalite🌟🌟😝
 - Assnygga gråa jeans från nya trendmärket BLK DNM som jag fyndade på second hand men tyvärr var för stora:(( verkligen sköna och bra kvalitet!!
 - Superhärlig innekappa från Hm consious gjord av lysocell 🌱
Liknande annonser
Visa alla