Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Mörkblå blus
Mörkblå blus - 0

Mörkblå blus

Storlek: M
Kategori: Blusar
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jättefin mörkblåblus med vita detaljer/broderier och volang ärmar från HM. Går att knyta fram med snörena eller bara ha som den är. Knappt använd. Storlek M men passar mig som är S. Pris går att diskutera💕💕

Almasss
Almasss
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå blus!  - En mörkblå blus i ett slags bomulls material. Tröjan har en loose fit och har snörning i halsen. (Porto tillkommer)
Mörkblå blus - Säljer en snygg mörkblå blus med långa ärmar.  Säljer då den är lite för stor för mig 💋💋
Mörkblå blus - Säljer denna fina mörkblåa blus. Köpt secondhand men aldrig använd av mig, fint skick! Storlek M, blusen är från Wera Stockholm💙
Mörkblå blus - Supersöt mörkblå blus från Holly & Whyte med volangdetaljer på axlarna och spetsinslag. Perfekt för dig som gillar romantisk och luftig stil. Passar mig som är s/m.
Mörkblå blus - En super söt mörkblå blus med liten puffärm och små vita prickar på, från Lindex💕Säljer på grund av att den inte längre kommer till användning. Inga defekter, nyskick!
Mörkblå blus - Jättesöt blus köpt i Paris förra året, knappt använd och jättefint skick. Väldigt skönt material!!
Vit mörkblå randig blus - Knappt använd , i jätte fint skick , använd 1 till 2 gånger bara . Jag säljer den för att den bara blir liggande i garderoben , och inte kommer till användning .
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Svart blus med volangärmar - Stilren svart blus med breda volangärmar och smockad midja som ger en snygg siluett. Blusen har rund halsringning och är tillverkad i ett lätt, luftigt tyg som ger en skön känsla. Perfekt för att lyfta din outfit med en trendig touch. Säljer för jag köpte på plick å den passade int💞💞
volangblus - no brand/size/material indicated  bought second hand, never worn by me, has some very slight discoloration by the armpits but not noticeable when you wear it
Svart Cardigan med knappar  - Jätte fin v ringad tröja. Och den är som helt ny
blus gina - säljer den här populära blusen ifrån gina med ballongärmar i storlek S, aldrig använd och prislappen är kvar💕
Vit blus med broderade detaljer - Snygg vit blus med broderade mönster och knappar framtill. Blusen har lång ärm med lätt puff och resår vid ärmslut samt ståkrage. Tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en romantisk känsla.
Gul v-ringad blus med puffärmar - Trendig gul blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har knappar framtill, volang nedtill och långa puffärmar. Tillverkad i ett lätt, vävt material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och modern look.
Intimismi tröja - Mörk grön intimismi tröja i storlek S, använd max 3 gånger