Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Svart satinkostym med pärldetaljer
Svart satinkostym med pärldetaljer - 0

Svart satinkostym med pärldetaljer

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: NA-KD
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart kostym från NA-KD i glansigt satinmaterial. Kavajen har omlottmodell med breda slag och pärlfransar vid ärmsluten. Byxorna är raka och har matchande pärlfrans längs bensluten. Perfekt för dig som vill sticka ut med coola detaljer.

Yara
Yara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart blus med pärldetaljer - Elegant svart blus med korta ärmar och strass runt halsringningen. Perfekt för en stilren look. (De är storlek m men skulle säga att den sitter mer som en s)
Svart blus  med pärldetaljer - Säljer en svart blus med pärldetaljer runt halsringningen. Toppen är i ett tunt, flowy material och har en dragkedja och en knapp bak vid nacken. Säljer den då den är för liten, storlek 134/140
Svart blus med pärldetaljer - Supersnygg svart blus från Party Pieces med voluminöst tylltyg och markerad midja. Axelpartierna är dekorerade med svarta och silvriga pärlor för en extra glam känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med coola detaljer och elegant look.
Svart blus med pärldetaljer från K Girls storlek S/M - Svart blus med puffiga korta ärmar och bred mudd nedtill. Runt halsen sitter coola pärldetaljer i svart, vitt och silver som ger extra edge. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar att sticka ut med din stil.
Rosa blus med pärldetaljer från Shein - Säljer en superfin rosa blus från Shein i storlek XS. Blusen har trekvarts ärmar med pärldetaljer längs med axlarna och knytband vid ärmsluten. Perfekt för både vardag och fest! Det är en slits öppning på ärmarna så det är två rader med pärlor. Egna bilder speglar färgen mer rättvis. Finns fler bilder💖
Rutig blus med pärldetaljer - Säljer en stilren rutig blus med långa ärmar och snygga pärldetaljer vid axeln och ärmsluten. Perfekt för både vardag och fest! 🖤
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Vit broderad blus med lång ärm - Vit blus med broderade blommor och hålmönster, markerad midja och lätt utsvängd nederdel. Blusen har lång ärm och knäppning framtill. Materialet ser ut att vara bomull eller liknande, vilket gör den luftig och bekväm. Perfekt för en fräsch och trendig stil.
Balloon sleeve blouse Gina Tricot - Säljer denna supertrendiga blus från Gina tricot ballon sleeve blouse. Vit. För att den är för liten tyvärr! Om någon har en M hade jag gärna kunnat byta också!! 🤩nytt med prislappen kvar
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰