Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit blus med puffärmar och smock - Helt ny, med en stilfull look
Vit smockad blus med volang - Helt ny
Vit blus med smock - Supersöt vit blus med smockad överdel, volang nertill och knappar framtill. Blusen har långa puffärmar med resår vid ärmslut och en romantisk känsla. Perfekt att styla med jeans för en trendig look.
Vit smockad blus från Nelly  - Jätte fin blus från Nelly som jag köpte här på Plick men personen sa inte att det fanns små fläckar och att den va i storlek 36 då jag ville ha 34! Fläckarna syns knappt och hade kunnat använda den men den är i fel storlek!💕
Vit smockad blus från Nelly - Säljer en vit blus från Nelly med smockade detaljer och volangkant vid halsen. Jag väljer att sälja denna därför att jag tycker den är för liten för mig. Använd ett fåtal gånger. Mycket fin och bekväm både till skolan, fest eller bara iväg under dagen!
Blommig smockad blus med puffärm - Säljer en vit och blå blus med smockad kropp och blommigt mönster. Blusen har långa, transparenta puffärmar med elastiska muddar och volangdetaljer vid nederkant och ärmslut. Materialet är lätt och luftig, perfekt för en trendig look. Jätte fin och helt oanvänd, köptes i somras. Strl M🤗
Vit puffärmad blus med knappar - Söt vit blus med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, markerad midja och rundad halsringning. Tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som känns perfekt för sommaren.
Vit blus med puffärmar och smock
Vit blus med puffärmar och smock - 0

Vit blus med puffärmar och smock

Storlek: 38
Kategori: Blusar
Märke: Nelly
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin vit blus med smockad överdel och breda puffiga långärmar. Blusen har en lätt volang nertill och rund halsringning. Perfekt att styla med jeans för en trendig look. Säljer den eftersom jag vill köpa den k en mindre storlek. Använt den en gång så den är som ny💞

Alva boson
Alva boson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Silverring med blommönster från Edblad - Säljer den trendiga silverfärgade ringen från Edblad. Ringen är i väldigt bra skick och säljer den eftersom jag inte andvänder silver längre!
Silverfärgade örhängen från Edblad - Säljer ett par stilrena örhängen från Edblad i silverfärg. De är i mycket bra skick och säljer de eftersom jag ej andvänder silver längre!
Silverfärgade örhängen från Edblad - Säljer de trendiga tagg örhängena från Edblad i silver. De är i mycket bra skick och säljs för att jag inte andvänder silver längre!
Pandora armband med berlocker - Säljer ett silverfärgat Pandora armband med flera unika berlocker. Armbandet har detaljer i rosa, rött och blått samt hjärtformade och glittriga berlocker. Några berlocker har text och motiv som hjärta, blomma och en röd solfjäder. Perfekt för dig som gillar personliga smycken. Kom privat om ni vill ha bättre bilder eller bilder på andra berlocker som inte är med på armabandet. Säljer mitt armband eftersom jag vill köpa ett i guld!!! Pris diskuteras!!! Så de kostar inte 0 kr
Nelly tröja  - Säljer denna jätte fina kortärmade stickade ifrån Nelly. Helt ny med prislapp, hann bara inte lämna tbx den i tid. Kom privat för fler bilder eller frågor!🥰🥰
Beige stickad kabeltröja - Säljer en mysig rosa stickad tröja med grovt kabelstickat mönster och rund hals. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla med jeans eller kjol. Tröjan har långa ärmar och en avslappnad passform.
Beige kofta från MNG med svarta detaljer - Snygg beige kofta från MNG med svarta ränder längs kanterna och vid midjan. Koftan har v-ringning, knappar framtill och långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits.
Beige stickad tröja från Vero Moda - Mysig beige stickad tröja från Vero Moda med rund halsringning och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och passar till allt. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol.
Ljusrosa oversized stickad tröja Giysa - Supermjuk och oversized stickad tröja från Giysa i en ljusrosa färg. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för att mysa i under kyliga dagar.
Ljusblå hoodie från Pull&Bear - Säljer en ljusblå hoodie från Pull&Bear i mjuk bomullsmix. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och relaxed fit. Perfekt för dig som gillar enkel och clean stil. Pull&Bear-logga på fickan.
Liknande annonser
Visa alla