Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljuslila henley blus från Esprit - Säljer en stilren ljuslila henley blus från Esprit med rund halsringning och knappar framtill. Skjortan har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt, tunt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en clean och enkel look.
Vit henley-skjorta med knappar - Vit henley-skjorta från H&M med lång ärm och dekorativa veck framtill. Skjortan har flera knappar längs bröstet och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en avslappnad men ändå stilren look.
Svart henley-skjorta från AWARE XS - Svart blus från AWARE, köpt från Vero Moda  i storlek XS. Långa ärmar och en stilren, enkel design med rundad hals och öppning framtill. Materialet känns mjukt och lätt, säljer för den inte kommer till användning längre. Använt den kanske 2-4 gånger💕💕
Blommig henley-skjorta från Esprit - Supersöt henley-skjorta från Esprit med blommigt mönster i blått, rosa, grönt och beige. Skjortan har knappar framtill, v-ringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar romantiska och färgglada plagg med avslappnad vibe.
Svart henley med snörning Forever 21 - Svart henley-skjorta från Forever 21 med lång ärm och snygg snörning framtill vid halsen. Skjortan har en smickrande passform och är perfekt för dig som gillar en stilren men ändå trendig look.
Vinröd henley-skjorta i satinlook - Snygg vinröd henley-skjorta med lång ärm och glansig satinlook. Skjortan har klassiska knappar framtill och en avslappnad passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med en djup färg och mjukt material.
Mörkblå henley från essentialsMO - Har används fåtals gånger och är i gott skick💞
Svart och röd långärmad henley från H&M - Två stilrena henley-skjortor från H&M, en i svart och en i rött. Båda har lång ärm, två bröstfickor med knapp och en mjuk, glansig känsla. Skjortorna har en rak passform och knappar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil. 75kr för båda!
Mariam

Henley tröja

Storlek: Xs
Kategori: Blusar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin tröja som tyvärr inte kommer till användning, den är oanvänd förutom då den här bilden togs🤍

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Bieg  polotröja  - Skit snygg polotröja i bieg
Zara blus - Jättefin blus från Zara som är väldigt populär och helt slutsåld🖤 Skicka privat för fler bilder🥰
Prickig blus - Prickig blus från Gina. Aldrig använd
Blå Zara kofta  - Säljer en super fin blå Zara kofta som jag köpte nyss på vinted, fint skick utan defekter. Säljer då jag inte tycker att den passar mig💞
Rosa volang tröja  -  Rosa volang tröja i storlek 146/152 (men passar som en xs) ifrån Kappahl
Topp med knytning - Super söt!
Turkos långärmad  - Turkos trekvarts tröja, knappt använt och normal i storlek🙌🏻