Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
 Super sad blå långärmad tröja
 Super sad blå långärmad tröja - 0  Super sad blå långärmad tröja - 1

Super sad blå långärmad tröja

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Nelly
Färg: Blå
Skick: Acceptabelt skick

119 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En jättefin blå stretchig tröja i storlek S

Wiktoria
Wiktoria
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Super fin blå topp - Nakd topp, aldrig använd utom bilden😁 så himla fint material 🩵🩵
Blå super fin tröja me knyt - Den köptes för 300kr och säljer den för 200kr den är helt oanvänd bara provat den har även prislapp kvar❤️❤️
Långärmad blå omlott tröja - Superskön turkos långärmad tröja i 95% viscose. Hittar inget märke eller storlek men uppskattar den till en S/M
Blå långärmad tröja med volangkant - Blå långärmad tröja med volangdetaljer vid halsringning och nederkant. Materialet är mjukt och har en lätt struktur som ger en skön känsla. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill look.
Blå långärmad blus - Blå långärmad blus som aldrig använts, passar bra till kjolar och klänningar💕💕pris kan diskuteras
Blå långärmad tröja - Säljer en stilren långärmad turkosblus i storlek XL Perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Tröjan har en enkel design med en v-ringad hals.
Super fin tröja från Zara💕 - Helt oanvänd blus från Zara i ett jättefint grön blått mesh tyg, den är i mycket bra skick!🫧 priset kan diskuteras
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Trendig Zara blus🩷 - Säljer denna populära Zara blusen som inte säljs längre. Säljer pågrund av att den inte kommer till användning. Den är i storlek M, passar mig som är cirka 169. Den är ungefär aldrig använd så den är i jättefint skick🩷
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.