Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Odd molly blus
Odd molly blus - 89 Odd molly blus - 90

Odd molly blus

Storlek: 2
Kategori: Blusar
Märke: Odd Molly
Färg: Oliv

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Såå fin blus från odd Molly! Använd fåtal gånger 🩷

Elvira m
Elvira m
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blus odd molly  - Blus från odd molly💕 Hål vid nacken, se bild💞 I övrigt bra skick💓
Odd Molly blus  - Säljer min super gulliga och snygga Odd Molly blus då den tyvärr inte kommer till användning längre!💕 stl s skulle jag säga och inga defekter.
Odd Molly  - Sjukt fin odd mlolly, strl 2
Odd Molly blus - Säljer denna fina blus från odd Molly i storlek 2, skulle säga att det är som en S/M
Odd molly blus  - Så fin blus i jättebra skick! Har använt den någon enstaka gång men tyvärr har den blivit för liten
Odd molly blus  - Superfin blus med jättesnyggt mönster från odd Molly, använd en gång😍Ena bandet fastnade i min tvättmaskin så det slets lös lite men det är ingenting som märks
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Rosa blus - super fin volang rosa blus. V ringad och är väldigt stretchig. priset kan diskuteras!💕
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.