Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Odd Molly
Odd Molly  - 89

Odd Molly

Storlek: 1
Kategori: Blusar
Märke: Odd Molly
Färg: Grå

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Odd Molly jätte fin blus.

Alexandra
Alexandra
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Odd Molly topp - Gullig mörkgrå blus från odd molly. Köpt second hand men i jättefint skick. Tryck inte på KÖP DIREKT utan skriv privat om du är intresserad! 💛
Odd Molly blus  - Säljer min super gulliga och snygga Odd Molly blus då den tyvärr inte kommer till användning längre!💕 stl s skulle jag säga och inga defekter.
Odd Molly  - Nytt Odd Molly tunika med prislapp strl 1 men rymligt.
Odd Molly blus - En jättesöt blus från Odd Molly. Blusen är nästan helt ny och har flera fina detaljer.
 Odd Molly blus - Så fin blågrå Odd Molly blus i storlek 2 💙
Odd molly blis - Fin långärmad blus från odd Molly, använd flertal gånger🩷
Odd Molly tröja  - Gå tröja från Odd Molly, litet hål i närheten av lappen som på bilden men annars väldigt fint skick. Strl 0 (XS)
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit spetsblus från Zara - Supersöt vit blus från Zara med långa ärmar och vackra spetsdetaljer. Blusen har volanger framtill och är stickad i ett luftigt material som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.