Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Polo Ralph lauren blus
Polo Ralph lauren blus  - 89 Polo Ralph lauren blus  - 90 Polo Ralph lauren blus  - 91

Polo Ralph lauren blus

Storlek: 4
Kategori: Blusar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Polo Ralph lauren blus knappt använd väldigt bra sick.

Rosanna Sjölander
Rosanna Sjölander
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Polo Ralph Lauren blus - Säljer en vit blus från Polo Ralph Lauren. Den är knappt använd men tyvärr en knapp som ramlat av på baksidan men eftersom att det är innanför blusen syns det inte när blus är på. Perfekt för sommaren när man vill vara lite finare men även på vintern under någon kofta.
Ralph Lauren Blus - Köpt i nordstan för drygt 1500kr, använd vid 2 tillfällen💗Storlek M
Ralph Lauren blus - Fin blus från Ralph Lauren. Mycket fint skick från var jag ser. Använd gärna köp nu om du inte har några frågor!
Blå blus med shorts  från Polo Ralph Lauren - Supersnygg blå blus och shorts set från Polo Ralph Lauren med volangdetaljer och dragkedja framtill. Ärmlös modell med röd broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar en färgstark och trendig look. Perfect för sommaren.
Polo Ralph Lauren blus  - Polo Ralph Lauren blus i storlek XS. Luftig vacker passar yngre och äldre på eleganta och avslappnade tillfällen! Vit och klassisk
Offshoulder blus från Ralph Lauren - Säljer en jättegullig blå och vit randig offshoulder blus från Ralph Lauren. Vita knappar framtill. Blusen har stretchigt material upptill och vid handlederna. Perfekt för sommaren, är ganska liten i storleken❤️❤️
Tunn blus Ralph Lauren - Aldrig använd säljer då jag inte gillar så tunna blusar,Toppen har fina volanger och knappar som man själv kan välja hur många som ska vara knäppta
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Ljusrosa blus  - Såå fin vintage ljusrosa blus från odd molly💕
Rosa blus med rosett från zara - Jätte söt blus från zara med en rosett därbakom!!
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Rosa blus med volanger från Neo Noir - Supersöt rosa blus från Neo Noir med volangdetaljer och v-ringning. Blusen är gjord i ett lätt och luftigt tyg, perfekt för varma dagar. Den har korta ärmar med volanger och fina sömmar som ger en romantisk känsla.