Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Prickiga blusar  - Säljer två jätte gulliga blusar som är grön och vit med prickar❤️ båda är i storlek s🥰🥰 har använt den vita och gröna en gång var!
Prickig blus - | Blus från Lindex | Storlek: S | Färg: vit med svarta prickar | Använd fåtal gånger |
Prickig blus - Jättesöt prick blus med bolaget vid ärmarna! Plagget är i barnstorlek men skulle säga att de passar en xs-s
Prickig blus  - Prickig blus! Aldrig använd
Prickig blus  - Jättesöt blus i fint skick!
Prickig blus - Endast använd en gång
Lova w🧥
Lova w🧥
Prickig blus
Prickig blus  - 89 Prickig blus  - 90

Prickig blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

💓

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Svart prickig tröja  - Säljer min svarta tröja med vita prickar på från newyorker passar st XS och XSS
Volangtopp Zara - Säljer denna volangtopp från zara som endast är provad! 💕
Intimissimi tröja - Glittrig svart intimissimi tröja 💞 Använd 2 gånger så den är som ny! 🥰
Prickig H&M Blus - Säljer denna superfina prickiga blus från H&M i Storlek 36/S!! Inte mina bilder men den är exakt samma. Inga defekter🥰
Ljusrosa blus med volanger - Supersöt ljusrosa blus med v-ringning och volanger framtill i svart och grått. Klänningen har korta ärmar och smock i midjan för en snygg passform. Materialet är lätt och luftigt, perfekt för varma dagar.
Intimissmi tröja - Säljer en intimissmi tröja i beige färg och är v formad. Den är i storlek S
Satin blus  - Jätte fin blus inga defekter