Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mönstrad blus i blått och vitt - Snygg blus från 365 Sunshine med ett coolt mönster i blått, vitt och grått. Blusen har trekvartsärm, v-ringning med knappar och är gjord i ett lätt och luftigt material, perfekt för en avslappnad stil.
Blommig puffärm blus i vitt och blått - Supersöt blus med puffiga korta ärmar och smockad överdel. Vit botten med blått blommönster och små gröna detaljer. Fyrkantig ringning och lätt figursydd passform. Perfekt för en romantisk look och till jeans eller kjol.
Blått linne - Snyggt blått linne💕Perfekt för en somrig dag💕från mango💕
Meshtopp Lindex - Meshtopp i paisley mönster.
Mesh topp - Säljer denna mesh topp från Lindex med volanger och små prickar. Säljer korsetten under separat, alltså hör de inte ihop.💕 endast använd 1 gång
Tunika i blått mönster från Bonaparte - Nästan oanvänd, ganska tunn men finns innerlinne.
Mönstrad kappa i blått och vitt - Säljer en unik mönstrad kappa i blått och vitt med paisley-inspirerat mönster. Kappan har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för att ge din outfit en bohemisk touch.
Mönstrad meshtopp - Mönstrad meshtopp i perfekt skick!
Meshtopp i blått blomprint
Meshtopp i blått blomprint - 89

Meshtopp i blått blomprint

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Lindex
Färg: Blå

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tajt topp i tunnt tyg med primtal blomma. Ny. Ord pris 199kr, mitt pris 99kr

Thea
Thea
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blommig blå kortkjol med volang - Supersöt kortkjol i blått med vitt blommönster och bred smock i midjan. Kjolen har volangdetaljer och är perfekt för en somrig look. Materialet känns lätt och luftigt.
Mönstrig kortklänning från Holly & Whyte - Supersöt kortklänning från Holly & Whyte med svartvitt mönster, långa ärmar och smock i midjan. Klänningen har volangdetaljer på axlarna, spets längs bröstet och en liten volangkrage.
Liknande annonser
Visa alla