Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Mörkblå långärmad tröja
Mörkblå långärmad tröja - 0

Mörkblå långärmad tröja

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

En enkel och stilren mörkblå långärmad tröja med rund hals. Perfekt för dig som gillar en clean look och vill ha något som funkar till jeans. Materialet känns mjukt och skönt mot huden, och passformen är SÅ snygg 🤩 har använt ca 10 ggr, nypris 450kr

Amme_52
Amme_52
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Leopard - Intessekoll på denna supersnygga leopard toppen från zara, använd gärna köp nu❤️
Blå jeansshorts från Miss Me med broderade detaljer - Säljer ett par blå jeansshorts från Miss Me med snygga slitningar och broderade detaljer på bakfickorna. De är nya med lapp och köptes i USA för 60$ se bild 2. MAN KAN KLIPPA DE OM MAN INTE VILL ATT DE SKA VARA SÅ LÅNGA. Pris kan diskuteras.
& Other stories tröja  - Säljer nu min fina tröja i en beige färg från & Other stories. Färgen på tröjan är mörkare beige en vad det är på bilden.Tröjan är ändå i ett bra skick skulle jag säga, nypris är 490kr på hemsidan. Skriv för frågor eller funderingar❤️
Vit långärmad topp - Säljer en snygg vit långärmad topp från gina. Den är tight och figurnära, perfekt för både vardag och fest. Toppen är gjord av ett mjukt och stretchigt material som sitter skönt på kroppen. 💖
Sol De Janeiro 68 - Säljer sol de janeiros nummer 68 parfym!  Använd ett par gånger men mer än hälften kvar. Original pris på lyko 449kr just nu.
Liknande annonser
Visa alla