Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Mörkblå långärmad tröja
Mörkblå långärmad tröja - 0

Mörkblå långärmad tröja

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

En enkel och stilren mörkblå långärmad tröja med rund hals. Perfekt för dig som gillar en clean look och vill ha något som funkar till jeans. Materialet känns mjukt och skönt mot huden, och passformen är SÅ snygg 🤩 har använt ca 10 ggr, nypris 450kr

Amme_52
Amme_52
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå långärmad blus med knappar - Snygg mörkblå blus med lång ärm och avslappnad passform. Blusen har v-ringning med knappar framtill och lätt struktur i tyget. Perfekt till jeans eller kjol.
Långärmad tröja  - Tight långärmad tröja i babyblå färg🩵
Långärmad tröja - Super bra skick, inga lösa trådar o materialet är fräscht.  Knappt använd. Skulle säga att färgen är blå/grön
Mörkblå tröja  - Jätte fin kommer inte till användning bara
Mörkblå långärmad topp från Cubus - Säljer en stilren mörkblå långärmad topp från Cubus i mjuk bomull. Modellen är croppad med rund halsringning och har en liten slits vid ärmslutet för extra edge. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
Långärmad blus/tröja - Säljs då den inte används.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Ljusrosa blus Gina  - Prislapp på bara testat.. så helt nytt skick! köparen står för frakten 💕💕
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Rosa Zara topp - Använd 1 gång, säljer pga använder inte, köp via Instabox, inga hål eller fläckar
Vit smockad blus från Nelly - Trendig vit blus med smockad front och volang nertill. Blusen har långärmade puffärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt tyg som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chic look.
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus