Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Vit tröja med dragkedja
Vit tröja med dragkedja  - 89

Vit tröja med dragkedja

Storlek: S-Xs
Kategori: Blusar
Färg: Vit

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer för 150 Storlek S passar Xs.

Bella89
Bella89
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dragkedja tröja - Bra skicka har använt nån gång
Vit spetsblus med mönster och dragkedja - Supersnygg vit blus i spets med lång ärm och detaljerat mönster med både zigzag och blommor. Blusen har en diskret dragkedja i nacken och är helfodrad med transparenta partier. Perfekt till lite finare tillfället.
Vit spetsjacka med dragkedja - Säljer en superfin vit spetsjacka med dragkedja framtill. Jackan är långärmad och har ett vackert blommigt mönster. Perfekt för fest eller en utekväll! 💖
Vit blus med dragkedja - Vit blus med justerbar dragkedja, har två små fläckar på framsidan (se bild). Skön passform
Vit kavajjacka med dragkedjor - Snygg vit kavajjacka med rundad halsringning och silverfärgade dragkedjor vid fickorna. Jackan har en rak passform och är tillverkad i ett slätt tyg som känns stilrent. Passar jätte bra om du gillar Stockholms stil eller lite mer old money, tveka inte på att ställa några frågor 💕
Vit ribbad kofta med dragkedja - Säljer en stilren vit ribbad kofta med dragkedja. Koftan har en hög krage och långa ärmar, perfekt för en minimalistisk look. Passar bra till både jeans och kjol. Perfekt för vår och höst!
Vit blus med dragkedja från Lindex - Stilren vit blus från Vero Moda med trekvartsärm och en cool dragkedja framtill. Blusen har en rak passform och är gjord i ett lätt, mjukt tyg som ger ett snyggt fall. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit tubtopp med dragkedja - Säljer en stilren vit tubtopp med axelbandslös design och lätt utsvängd form. Toppen har en diskret dragkedja baktill för enkel på- och avtagning. Materialet känns slätt och har en snygg struktur som ger en clean look. Perfekt för att skapa en chic och modern outfit.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Svart spetsblus med volanger - Trendig svart blus i spets från By Malina med flera lager volanger och transparenta detaljer. Blusen har korta ärmar och hög hals, perfekt för dig som gillar en romantisk och edgy stil. Materialet är tunn spets som ger en luftig känsla.
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Beige blus med spetsdetaljer - Luftig beige blus med v-ringning och breda korta ärmar. Blusen har dekorativa spetsdetaljer längs halsringningen och ärmarna samt veckad design framtill. Tillverkad i ett lätt, vävt material som ger en avslappnad och trendig look.
Ljusrosa volangblus YAS - Supersöt ljusrosa blus med v-ringning både fram och bak. Nypris 800, helt ny med prislapp kvar, storlek 36💓
Ljusrosa blus med broderade detaljer (ny med prislapp) - Söt ljusrosa blus med broderade blommor och knappstängning framtill. Blusen har långärmade puffärmar och vågig kant nedtill. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som ger en romantisk känsla.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰