Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Säljer en fin skjorta.
Säljer en fin skjorta. - 89 Säljer en fin skjorta. - 90 Säljer en fin skjorta. - 91 Säljer en fin skjorta. - 92

Säljer en fin skjorta.

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Blå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en fin skjorta❤️ passar för sommaren eller bär som helst😊💗 du får blusen k bra skick!

🌹Aliia💋
🌹Aliia💋
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
En blus/skjorta från H&M - En super fin blus från hm i fint skick då jag aldrig haft på mig den! Storlek 40 och jag säljer den för 150kr!!❣️hör av dig vid minsta lilla fundering
Säljer en jätte söt blus - Vet inte tyvär vart blusen är ifrån men den e jätte söt och i storlek xs 💕
En fin tröja ifrån HM - Säljer tröjan då den inte kommer till användning längre den är jätte fin och gullig💕 Proset går alltid att diskutera 💕
Säljer en helt ny blus🩷 - Hej! Säljer en helt ny blus med prislappen kvar,tror att denna blus inte finns kvar på vero modas hemsida då de va länge sen jag köpte den.storleken är Xs! Skriv för mer bilder🩷
En blå blus - En snygg blå blus med dina ärm detaljer och krage
En randig skjorta  - En blå, vit randig blus  med utsvänga armar  från XLNT
En fin blus - En fin blus från ellos i storlek xs💕
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Svart spetsblus med volanger - Trendig svart blus i spets från By Malina med flera lager volanger och transparenta detaljer. Blusen har korta ärmar och hög hals, perfekt för dig som gillar en romantisk och edgy stil. Materialet är tunn spets som ger en luftig känsla.
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S