Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
sandro set
sandro set  - 89 sandro set  - 90 sandro set  - 91

sandro set

Storlek: s
Kategori: Blusar

2000 SEK

Frakt från 55 SEK
Beskrivning

Jättefint det från sandro som knappt kommit till användning. Hela setet kostar 4000 men du kan också köpa toppen och byxorna separat. byxorna är i strl 38 men passar också 36/34 då de är väldigt små i storlekarna. Toppen är i strl 0 vilket är som en small

Matildestenberg
Matildestenberg
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sandro Set  - Säljer ett superfint set från Sandro Paris. Använt endast ett par gånger. Setet är i storlek 36 men skulle säga att det är närmre storlek 34 då de är ganska små i storlek. Inköpt för 3200 kr.
Sandro topp - Superfin topp från Sandro som tyvärr inte kommer till så mycket användning. Superbra skick! Skriv för fler bilder🤩 Pris kan diskuteras
Blus från Sandro - Jättefin blus från Sandro. Använd fåtal ggr men som ny!
Sandro blus - Jättesöt blus från sandro, perfekt till skolan🩷
Sandro blus  - Sandro, Silk Ruffled Shirt, Stl 1 - motsvarar S. 100% silke. Typ den finaste blusen jag har men används tyvärr inte tillräckligt. Nypris: £455 (6310kr)  Mitt Pris 1800kr
Sandro blus - Så fin blus från Sandro.
Sandro blus  - Så fin blus från sandro som tyvärr aldrig blivit använd.
Brun Sandro blus - Brun blus från Sandro. I bra skick
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit spetsblus från Zara - Supersöt vit blus från Zara med långa ärmar och vackra spetsdetaljer. Blusen har volanger framtill och är stickad i ett luftigt material som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.