Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Blåvit skjorta från Object
Blåvit skjorta från Object - 0 Blåvit skjorta från Object - 1 Blåvit skjorta från Object - 2 Blåvit skjorta från Object - 3

Blåvit skjorta från Object

Storlek: 36
Kategori: Blusar
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg blåvit randig skjorta med framhäven midja från Object med v-ringning och knappar framtill. Skjortan långa ärmar och smock i ryggen för en bekväm passform.

A
A
(19)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå och vit randig skjorta - Snygg blå och vit randig skjorta, perfekt för sommaren. Den har en urban/streetwear stil. Garderobsrensning så kika gärna på övriga auktioner.
Blåvit randig skjorta Gina Tricot - Snygg skjorta från Gina Tricot i blåvitt randigt mönster. Klassisk krage, långa ärmar med manschett och knäppning framtill. Skjortan är i tunn bomull, perfekt för en fräsch och stilren look.
Blå-vit randig blus/skjorta - Säljer min superfina topp från Gina Tricot då den tyvärr inte kommer till användning längre, bra skick men har använts. Kommer med ett snöre som man kan knyta på olika sätt vilket man kan se på bilderna! Den är i storlek xs💕
Blå och vit randig skjorta från hm - Säljer en blå och vit randig skjorta från hm i storlek xs. Perfekt till sommaren till ett par jeans shorts.
Blåvit randig kortärmad skjorta från Cider - Superfin blå och vit randig skjorta/blus från Cider med korta ärmar, klassisk krage och knappar hela vägen framtill. Sval och luftig passform, perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och skönt mot huden. Den formar kroppen fin vid midjan, oanvänd med prislappen på. Säljer här då den inte har kommit till användning, och satt inte på mig som det förväntades.
Blåvit-randig blus - Fin blåvit-randig blus som passar perfekt på våren/sommaren! Så fin rygg med knytning🫶🏼 Använd 1-2 ggr
Blå vit blus  - En vit blå blus i stl xs. I bra skick
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit spetsblus från Zara - Supersöt vit blus från Zara med långa ärmar och vackra spetsdetaljer. Blusen har volanger framtill och är stickad i ett luftigt material som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.