Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cool skjorta - Superfin
Cool skjorta  - Jättefin skjorta från zara
Skjorta med öppen rygg - Älskar, men kommer ej till användning då den blivit för liten! Storlek s
Cool mönstrad skjorta - Skönt material, från märket Lisa Say’s Gah! Använd två gånger
Cool skjorta från Arket - Jag säljer en cool och unik skjorta från arket. Den har broderier på kragen och är i väldigt fint skick🥰
Vit långärmad skjorta st S - Säljer en klassisk vit långärmad skjorta i bra skick. Den har knappar hela vägen ner och en stilren krage. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen. Storlek S. Den är inte flammig eller gulaktig som bilden missvisar. Den ä från shein. Den är blank lite satinaktig i tyget. Mycket fin!!
Vit skjorta  - Vit blus, lite bredare i ärmarna.
Vit blus med öppen rygg - Fin vit blus med öppen rygg som man kan knyta på olika sätt💕är storlek xs men passar på mig dom är storlek S också
Vit skjorta med cool rygg
Vit skjorta med cool rygg - 89 Vit skjorta med cool rygg - 90

Vit skjorta med cool rygg

Storlek: S
Kategori: Blusar

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

I jättefint skick, den är så snygg bakifrån!

Pradavera
Pradavera
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Militärgrön minikjol  - SÅ snygg och sitter jättefint! I storlek M men passar mig som brukar ha storlek S. Sista bilden är den enda defekten, sömmen har lossnat lite på insidan men går enkelt att laga (och den syns inte alls när man har den på sig).
Jeans från Bershka - Jättefina! Bara använda en gång ❤️
Linne - Från SHEIN i storlek M, men passar mig som vanligtvis har storlek S!
Söt topp från Nelly blommor - SÅÅ söt! Storlek S, endast testad. Det kom liiiite BUS på toppen (se bild 2) som försvinner i tvätten!
Jeans från Gina Tricot  - Använda en gång! De är från petite avdelningen så de är för korta för mig som är 176cm ❤️
Fluffig buckethat  - Lite foundation på insidan, men annars är den i jättefint skick!
Grön axelväska från Gina Tricot - Snygg grön axelväska från Gina Tricot med enkel design och bred axelrem. Väskan har dragkedja upptill och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial.
Liknande annonser
Visa alla