Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Smockad topp - Jättefin vit smockad topp från H&M, samma som på bilderna fast i storlek XS
Beige topp med smock  - Off shoulder topp, så snygg och i helt nytt skick. Köpt på hm i grunden men av mig på vinted.🥰storlek s och tror även den passar xs och M! Så fin och storken går som vanligt att diskutera💓
Smockad blus - Blus från hm! Knappt använd
Vit smockad blus från HM - Supersöt vit blus från Zara med smockad överdel och puffiga korta ärmar. Tillverkad i ett lätt och luftigt tyg som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit smockad blus med volang - Säljer en vit blus med smockad överdel och volang nertill. Blusen har rund halsringning och långa ärmar med lätt puff och rynkade detaljer. Materialet ser ut att vara bomull eller liknande och ger en romantisk känsla.
Svart smockad blus med volang - Trendig svart blus med smockad kropp offshoulder och volangkant upptill och nedtill. Blusen har långa ärmar i ett lätt, något transparent tyg och en offshoulder-modell som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Smockad topp
Smockad topp - 89

Smockad topp

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Grå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina topp då den inte kommer till användning. ❤️ inga defekter.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå omlottkofta - Säljer en svart omlottkofta från Monki med korta ärmar och knytband i sidan. Koftan har en djup v-ringning och är gjord i ett mjukt, fluffigt material som känns riktigt skönt. Perfekt att styla över ett linne eller t-shirt. Ny pris 360. Pris kan diskuteras. Använd fåtal gånger.
Svart ribbad kofta - Stilren svart ribbad kofta från J'aime, köpt på Missäy i Göteborg med långa ärmar och guldknappar framtill. Perfekt att matcha med jeans eller kjol. Pris kan diskuteras. Aldrig använt. Tror ny pris va 400. Storleken är S/M men skulle säga att den är S.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →