Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart och vit mönstrad blus från Indiska - Svart och vit blus med abstrakt blommigt mönster från Indiska i storlek XL. Blusen är tillverkad i 100% viskos och har långa ärmar. Den har knappar framtill uppe vid kragen och varsin knapp nere vid ärmen. Perfekt tröja för att göra en vardaglig outfit lite roligare! 😁
Svart och vit blus - Två lika blusar i svart och vit med spets i halsen. 50 kr för båda då de är från shein. Kan också köpas separat.
Svart o vit Blus - Funderar på att sälja denna blus/festtopp med coolt svart o vitt mönster från Lindex😎
Vit blus - Vit blus från indiska som är aldrig använd!💘 Köpt från Sellpy! Har en liten fläck på sidan men märks inte💕
Vit blus  - Snygg vit blus, använd ett fåtal gånger💞 superbra skick
Svart och vit mönstrig blus - Denna blus har ett väldigt fint mönster. Tröjan har en knapp där framme med mönster runt. Tröjan är svartvit och är i storlek:146-152p Skriv om det finns några frågor.
Vit blus - Vit blus i luftigt material.
Vit indiska blus L  - Vit härlig blus från indiska L
Svart och vit blus
Svart och vit blus - 89 Svart och vit blus - 90

Svart och vit blus

Storlek: L
Kategori: Blusar
Märke: Indiska
Färg: Flerfärgad

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygg svartvit blus från indiska i storlek L men den sitter som en M, säljer pågrund av att den inte kommer till användning💞

Ebba Markovic💞
Ebba Markovic💞
(17)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Figursydd blus - Fin randig skjorta med indragen midja och knappar❣️
Zara blus - Superfin Zara topp i storlek xs! Säljs inte längre och väldigt eftertraktad😍knappt använd, som ny
Intimissmi tröja  - Vinröd intimissmi tröja! I strl s men har ett litet hål i ena armhålan, men inget man märker av
Populär h&m body  - Populär slutsålda h&m body i S! Nästan aldrig använd 💓
Intimissmi tröja - En fin tröja från intimissmi i storlek S. I gott skick aldrig tvättad💕
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞
Festtopp intressekoll - Säljer en snygg halterneck topp med draperad framsida. Toppen är perfekt för varma dagar och fester eller bara om man vill vara extra fin i skolan. Styla med jeans eller kjol för en trendig look. Köpt här på plick för runt 450kr, personligen aldrig använd. Storleken är uppskattad. Små defekter/slitage förekommer, kom privat för bild om så önskas! Tryck gärna på köp nu!💞😚 inte min bild!