Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart och vit blus - Två lika blusar i svart och vit med spets i halsen. 50 kr för båda då de är från shein. Kan också köpas separat.
Svart och vit mönstrad blus från Indiska - Svart och vit blus med abstrakt blommigt mönster från Indiska i storlek XL. Blusen är tillverkad i 100% viskos och har långa ärmar. Den har knappar framtill uppe vid kragen och varsin knapp nere vid ärmen. Perfekt tröja för att göra en vardaglig outfit lite roligare! 😁
Vit blus - Vit blus från indiska som är aldrig använd!💘 Köpt från Sellpy! Har en liten fläck på sidan men märks inte💕
Vit blus - Vit blus i luftigt material.
Svart o vit Blus - Funderar på att sälja denna blus/festtopp med coolt svart o vitt mönster från Lindex😎
Leopard/vit blus - Säljer denna plus med knytning fram som finns i både vit och leopard färg.
Svart och vit mönstrig blus - Denna blus har ett väldigt fint mönster. Tröjan har en knapp där framme med mönster runt. Tröjan är svartvit och är i storlek:146-152p Skriv om det finns några frågor.
Svart och vit blus
Svart och vit blus - 89 Svart och vit blus - 90

Svart och vit blus

Storlek: L
Kategori: Blusar
Märke: Indiska
Färg: Flerfärgad

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygg svartvit blus från indiska i storlek L men den sitter som en M, säljer pågrund av att den inte kommer till användning💞

Ebba Markovic💞
Ebba Markovic💞
(17)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Svart linne från Nelly - Säljer ett svart linne från Nelly med spetsdetaljer
Topp - Ny topp från lvcilia
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.