Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Blommigt sommarset
Blommigt sommarset - 89 Blommigt sommarset - 90 Blommigt sommarset - 91

Blommigt sommarset

Storlek: S/M
Kategori: Blusar
Färg: Flerfärgad

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super mysigt och flowigt set med shorts och topp, väldigt stretchiga resor i både shorts och topp, toppen går att justera på armarna och vid bysten för att få önskat utseende, om det önskas går det att köpa endast topp eller shorts, skriv privat :)

Olivia Andersson
Olivia Andersson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommarset - jättefint sommarset, säljer då jag köpte liknande set i en annan färg och detta knappt kommit till användning. Använt endast 2 gånger men det är inget som alls syns
Matchande sommarset - Superfint matchande sommarset från Hm, använd ett fåtal gånger och i bra skick. Första bilderna har jag scrunchat upp tröjan, sista är hur den sitter utan. Perfekt nu när det är sommar:)
Sommar set - Fint blått sett från Gina tricot. Väldigt lite använt. Egna bilder kan fås vid intresse.
Sommar sett - En oanvänd topp med kjol från shein
Blommig blus  - En mörkblå blus med blommor, köpt på Ullared. Mycket stretch i kragen och ett påsytt snöre för rosett där framme. Strl S men rymlig så passar fint på mindre och större storlekar.  Varsamt använd någon gång.  Köparen står för frakt. Diskuterbart pris
Blommig meshblus - Säljer denna fina meshtoppen med blommönster! Superbra skick🥰
Blommig blus - En så himla fin blus från Gina tricot som jag endast använt 1 gång❤️
Blommig Blus - Säljer min blommiga blus från Vila då jag inte använder den, den är nästan helt oanvänd. Pris kan diskuteras.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Svart prickig blus med v-ringning - Snygg svart blus med vita prickar och djup v-ringning. Modellen är figurnära med knappar framtill och korta ärmar. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look. Materialet känns lätt och bekvämt.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.