Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Blus
Blus - 89 Blus - 90

Blus

Storlek: M
Kategori: Blusar

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin blus perfekt nu till våren/sommaren!! Aldrig använd, storlek M. 99kr + frakt

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blus - En jättefin blå blus från hm i stolek M. Den är i ett fint skick.
Söt blus  - Säljer min fina blus från Gina, köpte för 200 kr på Ullared men säljer den för 150❤️( pris kan diskuteras) den är helt oanvänd så den är i nytt skick ❤️skriv för fler bilder
Jättefin blus! - Jätte fin blus från vila som tyvärr inte kommer till användning! Inga defekter och är i gottskick, skickar oftast inom 1-2 dgr💞
Blus - Säljer denna fina blusen! Säljer den då den inte kommer till användning. Den är använd en gång och är i nyskick. Skriv om du vill ha bilder på hur den sitter på🖤 Pris kan diskuteras!!!
Blus - Super fin blus som jag köpte här på plik men den är för lite för mig. Är i storlek M med skulle säga att den passar S-XS💕✨
Söt blus - Så fin blus med v ringning🥰🥰🥰❣️❣️
Blus  - En ljus rosa blus som knappa har använts. För en snabb och smidig affär kan priset diskuteras (:  Nypris 500
Fortsätt i appen →