Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fin Blus!😻 - Säljer denna för den är för stor på mig🫶Annars väldigt fin tröja😍😻🤙🫶
Så fin stjärn blus!!⭐️😻 - Jätte fin marinblå/vit stjärnmönstrad blus ifrån Only💓 den är i jätte fint skick och använd ca. 2 gånger 😻 kontakta mig vid frågor eller annat!! Frakten tillkommer!⭐️😻💓
Fin blus - Säljer denna blus i storlek L (ooppss skulle säga att denna blus är storlek S!!) den är i bra skick och super söt på!!
Blus - Jätte söt
Jätte fin tröja😻 - Jätte fintröja som är lite old money styl. Passar perfekt till att ha lager på lager. Köpt på barnavdelningen på Lindex, så de det står 158/164. Men skulle säga att den är xs typ💕
Blus - Supergullig blus som passar perfekt nu inför vår och sommar.💐💞
Blus - Supersöt💕💕
Söt blus😻
Söt blus😻 - 89

Söt blus😻

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Stradivarius
Färg: Vit

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin vit blus från Stradivarius i mycket bra skick🥰

Aliceriegnell
Aliceriegnell
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Populär h&m body  - Populär slutsålda h&m body i S! Nästan aldrig använd 💓
Intimissmi tröja - En fin tröja från intimissmi i storlek S. I gott skick aldrig tvättad💕
Zara blus - Superfin Zara topp i storlek xs! Säljs inte längre och väldigt eftertraktad😍knappt använd, som ny
Hm blus  - Jätte fin blus från hm inte als använd mycket❤️
Festtopp intressekoll - Säljer en snygg halterneck topp med draperad framsida. Toppen är perfekt för varma dagar och fester eller bara om man vill vara extra fin i skolan. Styla med jeans eller kjol för en trendig look. Köpt här på plick för runt 450kr, personligen aldrig använd. Storleken är uppskattad. Små defekter/slitage förekommer, kom privat för bild om så önskas! Tryck gärna på köp nu!💞😚 inte min bild!
Meet Me There  - Söt blus från Meet Me There i storlek xxs/xs. Blusen är aldrig använd och slutsåld i denna storlek, nypris är 550kr🥰🥰
Ljusblå sommarblus - Jättefin från only💖
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!