Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Söt blus - En så fin blus med broderi och volanger 💞💞som ny! Står L men som en S
Blus  - Säljer denna blus från zara då den var för stor för mig! Helt nyskick aldrig använd utan bara testad!💕säljs inte längre!
Blus - Säljer denna assnygga blus från zara! Köpt här på Plick men säljer vidare då den inte kommer till användning! Har en smikfläck på insidan av tröjan men inget som syns 😇skriv för fler bilder
Blus - Söt blus 💓
Blus - Fin krämvit blus från Zara, perfekt för fest eller middag
Blus  - Super fin blus🥰
Söt blus
Söt blus - 89 Söt blus - 90 Söt blus - 91

Söt blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit söt blus från zara, köpt förra sommaren och inte använd mer än 5 gånger! Säljer då jag tycker den är för kort på mig som är 176🥰🥰 skriv vid intrrsse

Elin
Elin
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla