Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Söt top
Söt top - 0 Söt top - 1 Söt top - 2

Söt top

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

185 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Söt top passar bra

Natalie
Natalie
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt top från Zara - Jättefin virkad top från Zara. Dottern köpte den oanvänd här på plick för 350 kr men den har inte kommit till användning. Storlek S. Hund finns I hemmet. Hör av er vid frågor👍😊
Tops - This is a very cute top that have small black heart on it.
Off shoulder top - Knappt använd lite i somras💓i ett fint sick of kan användas som off shoulder också! Stork xs
Top - Top i storlek M med urring. Använd fåtal gånger
Crop top zara - Virkad crop top från Zara. Helt ny
Sommar top - Jätte fin sommrig genomskinlig topp Perfekt över en vanlig top eller bikini. Helt ny aldrig använd. Säljer pg att den känns lite stor. Storlek Medium
Beige top - Snygg sommar tröja
Zara Top!  - Med volang, off shoulder! Aldrig använd.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit spetsblus från Zara - Supersöt vit blus från Zara med långa ärmar och vackra spetsdetaljer. Blusen har volanger framtill och är stickad i ett luftigt material som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.