Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Super snygg blus
Super snygg blus  - 89 Super snygg blus  - 90

Super snygg blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Vila
Färg: Beige

189 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Super snygg blus från Zalando (vila). Ny pris 339 och är i nyskick🥰

klara🥰
klara🥰
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Super fin blus - super fin blus från freequent. Skönt luftigt material som gör dem perfekt för även sommarväder. Enkelt design men ändå väldigt unik som ger din outfit extra fin detalj.
Super söt blus! 🫶🏼 - Endast använd få gånger, hör av dig vid funderingar!
Super söt blus - Fin blus från danity, genomskinlig
Super fin blus från bikbok  - En super fin blus från bikbok. Jag köpte den förra sommaren och har bara haft på mig den en gång. Den är i storlek s. Jag köpte den för 400 och säljer den för 250kr. Priset kan diskuteras 🩷🩷🩷
Super fin blus från Lindex! - Säljer mina fina blus från Lindex som passar till att ha i skolan men också vid middagar osv!
Super fin blus!  - Super fin blus från oddmolly i nyskick! Super fin, dock lite för genomskinlig för min smak därför säljer jag! Den har även några smink fläckar på insidan av tröjan som inte synts utåt, hör av er för bilder! Frakt tillkommer ej!❤️Nypris: 1100
Super fin blus från Lindex - Jättefin blus från Lindex i storlek 164, men passar mig som brukar ha S. Superfin och jättebra skick!!😍😍❣️❣️ Perfekt till sommaren, kalas, fest, skola, vardag osv!!
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Svart spetsblus med volanger - Trendig svart blus i spets från By Malina med flera lager volanger och transparenta detaljer. Blusen har korta ärmar och hög hals, perfekt för dig som gillar en romantisk och edgy stil. Materialet är tunn spets som ger en luftig känsla.
Beige blus med spetsdetaljer - Luftig beige blus med v-ringning och breda korta ärmar. Blusen har dekorativa spetsdetaljer längs halsringningen och ärmarna samt veckad design framtill. Tillverkad i ett lätt, vävt material som ger en avslappnad och trendig look.
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus YAS - Supersöt ljusrosa blus med v-ringning både fram och bak. Nypris 800, helt ny med prislapp kvar, storlek 36💓