Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart blus  - Sötaste blusen från zara! Den har detaljer där fram och passar till allt💕
Svart blus - Så snygg svart lite mesh aktig blus med detaljer i V-ringning
Svart blus - Eftertraktad söt blus från Zara som är helt oanvänd!!🙏
Svart blus - Superfin blus med svarta tullättnad! Använd Max en gång och sitter superfint på! Tyvärr passar den inte mig längre men den är värd att användas tycker jag!🩷 skriv om du har några frågor!
Snygg svart blus  - Super fin blus!
Svart blus  - Svart blus från zara kollektion 2017 i storlek S. Säljer då den inte kommer till användning
Svart blus
Svart blus - 89 Svart blus - 90

Svart blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin svart blus från Zara i superfint skick, storlek S🖤

Ebba Edling Nilsen
Ebba Edling Nilsen
(9)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Vit topp med broderade ärmar  - Vit superfin topp med dekorativa blå broderier på ärmarna och knytband med toffsar i halsringningen 🌸 Publicerad på flera säljsidor.
Jeans topp - Som söt topp som aldrig är använd ( inga defekter ) saknar lapp 🩷🥹 passar mig med S
Grön blus - Jättefin mörkgrön blus från gina🫶🏼knappt andvänd ser helt ny ut!
Blå/vit sommarblus  - En blå vit randig sommarblus med knyte, lappen sitter inte kvar då jag köpte den på plick. Säljer då den inte passade i storleken för mig. Står tyvärr inte storleken heller men skulle gissa att den passar S/M😊
Vit blus med volang från Zara XS - Supersöt vit blus från Zara i storlek XS med v-ringning, volangdetaljer och spets längs bröstet. Inga fläckar eller hål ❤️men lite krymt i tvätten så den är mindre i storlek
Volang topp hm  - Säljer denna superfina populära volangtoppen från H&M! Jättebra skick, då den bara är använd en gång💓
Vit blus med blåa mönsterdetaljer - Jättefin, använd fåtal gånger, perfekt till sommaren!
Sötaste one shoulder toppen!!  - Supersöt turkos topp från Kappahl med volang. Använd en gång, superfint skick.