Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart omlottblus  - Snygg svart blus med omlott-design och knytbar i midjan. blusen har långa ärmar med lätt puff och resår vid ärmslut, samt smock i ryggen för extra passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart omlottblus med puffärm - Svart omlottblus med markerad midja och knyt i sidan. Blusen har v-ringning och långa puffärmar som ger en trendig siluett. Snygg och feminin passform, perfekt att styla med jeans eller kjol. Materialet känns som bomull eller polyester. Går att knyta både bak fram och sidan!
Omlottblus - Superfin omlottblus från H&M som man knyter i midjan. Väldigt luftig, perfekt nu till sommaren! Storlek S, passar XS-M skulle jag säga! Fint skick.
Svart omlottblus - Plisserad omlott blus från ginatricot
Svart omlott blus/cardigan från Zara Basic - Snygg svart omlottblus från Zara Basic med lång ärm och vit piping vid ärmsluten. Blusen har en snygg draperad krage och knyt i sidan för extra stilpoäng. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg
Svart omlottblus
Svart omlottblus - 0 Svart omlottblus - 1

Svart omlottblus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart omlottblus med korta ärmar och djup v-ringning. Blusen har en knytning i midjan som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg.

sonia
sonia
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Topp - Ny topp från lvcilia
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Zara blus - Jätte fin lila/grå blus som är lite genomskinlig.Endast använt 2 gånger💓
viral gina topp - säljer denna superfina blusen från gina, använd fåtal gånger! ganska liten i storleken speciellt om man har större byst❤️
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.
Svart omlottröja från Vila - Snygg svart omlottröja från Vila. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för både vardag och fest! 😍
Vit blus från NELLY - Jättefin vit blus, endast använd 3 gånger då den är lite för stor för mig.
Zara blus - Fin topp från Zara, använd nån enstaka gång💞 skriv för fler bilder eller frågor💞