Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Gul spetsblus från ZE-ZE
Gul spetsblus från ZE-ZE - 0 Gul spetsblus från ZE-ZE - 1 Gul spetsblus från ZE-ZE - 2

Gul spetsblus från ZE-ZE

Storlek: L
Kategori: Blusar
Färg: Gul
Skick: Mycket bra skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg gul blus från ZE-ZE med spets och blommigt mönster. Toppen är ärmlös och har en rundad urringning samt figurnära passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och detaljerad look.

Josefina liljegren
Josefina liljegren
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gul spetsblus med volanger  - 100 procent polyester med inner foder i samma färg.
Gul spetsblus från Lindex - Söt gul blus från Lindex med spetsdetaljer och volang vid ärmar och nederkant. Finns ej att köpa längre. Sänkt med 50% Perfekt för somriga dagar. Änvänd 1 gång.😽❤️❤️
Spets blus  - Gul spetsblus💛 står inte storlek men sitter som en S!
Söt gul topp - Super fin, köpt i England, passar XS-S💛💛💛
Gul topp - En super söt gul topp med lite puffiga ärmar
gul blus - gul blus
Gul volangblus - Säljer denna super somriga och fina blusen!!!⭐️
Gul blus  - Äääälskar denna gula blusen. Gör en hel outfit 🤌🏻🙌🏼🙌🏼💕💕💕🥭🥭storlek M
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit spetsblus från Zara - Supersöt vit blus från Zara med långa ärmar och vackra spetsdetaljer. Blusen har volanger framtill och är stickad i ett luftigt material som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.