Alla kategorier > Mode > KlÀder > Blusar
Topp
Topp - 89 Topp - 90

Topp

Storlek: M
Kategori: Blusar
MĂ€rke: Lindex
FĂ€rg: Orange

100 SEK

Denna vara Àr inte direkt köpbar via vÄr webplats. Ladda ner appen för att kontakta sÀljaren
Beskrivning

Superfin topp till sommaren😍

Alice
Alice
Senast aktiv: +1 mÄnad sen
Köpa via plick

PÄ plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spÄrbar frakt, samt köparskydd. LÀs mer hÀr.

Om köparskyddet

Vid köp pÄ plick appliceras alltid ett köparkydd som tÀcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gÀlla mÄste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar frÄn att varan har mottagits. LÀs mer hÀr.

Liknande annonser
Visa alla
One shoulder topp  - One shoulder topp frÄn Lindex. Mycket gott skick, anvÀnd fÄtal gÄnger. Storlek 36.
Snygg topp - JĂ€ttefin topp som passar till bĂ„de vardagen och pĂ„ finare tillfĂ€llen😌💞
Snygg topp - JÀtte fin topp som jag tröttnat pÄ!
Snygg topp - Ascool topp ifrĂ„n Michel kors, sĂ€llan anvĂ€nd och i toppskick storlek M men passar S ❀đŸȘ©đŸž
Topp - SĂ€ljer denna underbara topp med hög krage. GĂ„r inte att fĂ„ tag pĂ„ lĂ€ngre😊
Topp - SĂ€ljer min fina blus frĂ„n STOCKH LM, anvĂ€nd fĂ„ tal gĂ„nger💞💞
Andra annonser frÄn Blusar
Visa alla
Satin topp - Snygg satin topp frÄn zara. Prislapp kvar. SlutsÄld överallt hög efterfrÄgan!!
Blus frĂ„n Brandy Melville - JĂ€ttefin trendig blus frĂ„n Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit blus med blÄtt mönster - Snygg vit blus med blÄtt etno-inspirerat mönster lÀngs v-ringningen och Àrmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsÀrmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Trendig Zara blusđŸ©· - SĂ€ljer denna populĂ€ra Zara blusen som inte sĂ€ljs lĂ€ngre. SĂ€ljer pĂ„grund av att den inte kommer till anvĂ€ndning. Den Ă€r i storlek M, passar mig som Ă€r cirka 169. Den Ă€r ungefĂ€r aldrig anvĂ€nd sĂ„ den Ă€r i jĂ€ttefint skickđŸ©·
Vit topp/blus - SÀljer en vit omlottblus med djup v-ringning och lÄnga Àrmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lÀtt volang nedtill.
Vit volangblus med knytning - SĂ€ljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsĂ€rmar med resĂ„r vid Ă€rmslut. Den Ă€r helt oanvĂ€nd. Materialet kĂ€nns lĂ€tt och luftigt.❀
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp