Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Topp
Topp - 89 Topp - 90

Topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: NA-KD
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

89 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Offshoulder bodys. I stretchigt material. Svarta är i storlek S och Beige är i XS, men det skiljer inte mycket alls mellan storlekarna. Säljer för 89kr/styck eller 150kr för båda.

Josefine
Josefine
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp - Topp från nakd
Topp - Så otroligt snygg festtröja! Säljer för den kommer inte till användning och behöver rensa garderoben. 10/10 skick, använd typ två gånger!  Den har ett slags skimmer i sig.
Topp - Så snygg topp ifrån Chloé Monchamp x nakd! Slutsåld! Aldrig använd🥰
Topp - Genomskinlig topp med blommigt mönster. Har en knapp back i nacken.
Svart topp - Svart topp från Nakd i storlek S🤍
Spets topp  - Spets topp i storlek 80 d passar s m
Topp - Supersöt topp, använd en gång🩷
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Vit blus med ballongärmar från Gina Tricot - Superfin vit blus från Gina Tricot med broderade blommor och ballongärmar. Blusen har knappar framtill och är gjord i ett lätt bomullstyg. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil med extra volym på ärmarna. Helt ny med lapp kvar, endast provad men den var för stor. Budgivning under priset som är satt🩷
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!