Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Tröja med hål på axlarna
Tröja med hål på axlarna  - 0 Tröja med hål på axlarna  - 1 Tröja med hål på axlarna  - 2

Tröja med hål på axlarna

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Vit
Skick: Bra skick

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fin tröja!! OBS egengjorda hål

Josephine.Wennerholm
Josephine.Wennerholm
(27)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit blus med hål för axlarna  - En vit blus med hål vid axlarna, några år gammal men väldigt fint skick. Strl. 38 men skulle även säga att den passar 36
Tröja, hål i axel  - En fräsch tröja, köpt från Lindex för några år sedan, använts max 3 ggr bara, en skön och fin tröja att ha på sommaren ❣️
Svart långärmad topp med volang axlar - Säljer en svart långärmad topp med spets och diskret rutmönster. Från zara, storlek S!❤️
Blus med öppna axlar - Denna blus är så söt och somrig. Den har öppna axlar vilket börjat bli väldigt trendigt på senaste. I strl 34❤️
Vit blus med broderade hål från Zara - Superfin vit blus från Zara med broderade hål och puffiga korta ärmar. Blusen har knappar framtill och är gjord i ett lätt, krinklat bomullstyg som känns luftig och somrig. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och en chill vibe.
Tröja med öppna axlar - Säljer denna tröja med öppna axlar, köp gärna med köp nu❤️
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Trendig Zara blus🩷 - Säljer denna populära Zara blusen som inte säljs längre. Säljer pågrund av att den inte kommer till användning. Den är i storlek M, passar mig som är cirka 169. Den är ungefär aldrig använd så den är i jättefint skick🩷