Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinröd blus  - Använt 1 gång, bara legat i min garderob. Silkes material.
Vinröd tröja  - Super fin vinröd tröja med massor av fina detaljer💕
Vinröd blus - Supersöt blus nu till hösten och vintern, inte så lång som den ser ut på bild, sparsamt använd 🥰
Vinröd blus  - Superfin vinröd blus från H&M! Jättebra skick! Hör av er vid ytterligare frågor!
Vinröd topp - As fin topp som går in i midjan litegrann! Aldrig använd och är i jätteskönt material
Vinröd topp - Super söt vinröd topp med en fjäril bak i nacken, super söt detalj 💕
Vinröd topp - Fin topp som passar perfekt inför fest eller jul❣️Använd endast en gång så i mycket bra skick!
Vinröd top
Vinröd top - 89

Vinröd top

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Vinröd

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klpare står för frakt<3

Melvin Olofson
Melvin Olofson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Röd blus - Säljer en fin röd blus från Gina Tricot i storlek Xs. Blusen är endast använd en gång och är i mycket gott skick, nästan som ny. Den har en snygg passform och passar perfekt både till vardags och fest. Ett fräscht plagg som enkelt kan matchas med både jeans och kjol. Nu till salu eftersom den inte kommer till användning hos mig.❤️✨
Blus från Zara - Säljer denna supersöt blus från Zara❤️endast använd en gång
Vit blus med trekvartsärm - Super sött tröja från hm
Vit broderad blus med volang - Superfin vit blus med broderade hålmönster och volangdetaljer vid hals och ärmslut. Blusen har en lös passform och är gjord i ett lätt bomullstyg som känns luftigt. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞
Vit broderad blus med knappar - Säljer denna slutsålda blusen från Gina, då den inte passa mig
Populär h&m body  - Populär slutsålda h&m body i S! Nästan aldrig använd 💓