Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig topp - Superfin blommig topp från hm i strl S💖
Blommig topp - Somrig topp från Lindex, inte välanvänd. Unik❤️ Pris kan diskuteras.
Blommig topp med volangdetaljer - Söt blommig blus i ljusblått med volangdetaljer. Blusen har korta ärmar och en luftig passform. Kommer från Mango i storlek M
Blommig topp - En söt liten blommig sommartopp! Väldigt fint mönstrad och vacker detalj med knappar fram. Den har en dragkedja i sidan. Inga skavanker!🌸
Blommig topp från h&m - Superfin sommartopp med blå blommor från h&m. Den är helt ny, säljer på grund av att den inte kommer till användning.
Blommiga linne-toppar med rosett - Två söta linne-toppar i pastellblått och ljusrosa med blommigt mönster och stor rosett framtill. Toppens material är lätt och har smala axelband samt smockad rygg för extra komfort.  Köpte topparna i Thailand och har använt de ca 1 gång. Säljer båda för 100kr (50kr styck )  ‼️(den rosa toppen har två fläckar, se sista bild )
Blommig topp  - Uppvikt på bilden. Så himmla fin topp från hm storlek 38 men sitter fint på mig som har 34/36. Frak tillkommer på 33kr 🍃
blommig topp
blommig topp - 89 blommig topp - 90

blommig topp

Storlek: S
Kategori: Blusar

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

söt topp aldrog använd 🔥💯❤️‍🔥

Olivija Tramontana
Olivija Tramontana
(31)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Röd blus - Säljer en fin röd blus från Gina Tricot i storlek Xs. Blusen är endast använd en gång och är i mycket gott skick, nästan som ny. Den har en snygg passform och passar perfekt både till vardags och fest. Ett fräscht plagg som enkelt kan matchas med både jeans och kjol. Nu till salu eftersom den inte kommer till användning hos mig.❤️✨
Vit blus med trekvartsärm - Super sött tröja från hm
Blus från Zara - Säljer denna supersöt blus från Zara❤️endast använd en gång
Vit broderad blus med knappar - Säljer denna slutsålda blusen från Gina, då den inte passa mig
Blus  - Säljer denna gulliga blå randiga blusen!!!!
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞