Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Blå blus med svarta prickar
Blå blus med svarta prickar - 0 Blå blus med svarta prickar - 1 Blå blus med svarta prickar - 2

Blå blus med svarta prickar

Storlek: L
Kategori: Blusar
Märke: VERO MODA
Färg: Blå
Skick: Bra skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blus från Vero Moda. Stl L, men liten i storleken. Använd men är fortfarande fin.

Marie Ingemarsson
Marie Ingemarsson
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svartvit kofta från Only med knyt - Säljer en svartvit mönstrad kofta från Only med vågigt mönster och snyggt knytband i midjan. Koftan har lång ärm och en skön, mjuk känsla. Perfekt för lager-på-lager och att slänga över en topp.
Mörkblå blus med paljettdetalj Saint Tropez - Snygg mörkblå blus från Saint Tropez med glittrande paljetter längs halsringningen. Blusen har en lös passform och är ärmlös, perfekt för att lyfta din outfit med lite extra bling. Materialet känns mjukt och följsamt.
Svart blus från Stockh LM - Säljer en svart blus från Stockh LM i storlek 40. Blusen har långa ärmar med lätt puff och är tillverkad i ett tunt, flowy material som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg.
Beige quiltad axelväska med kedja - Stilren beige axelväska med quiltat mönster och guldfärgad kedja. Väskan har en elegant gulddetalj på framsidan och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig accessoar.
Liknande annonser
Visa alla