Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Topp med pärlor
Topp med pärlor  - 89

Topp med pärlor

Storlek: SMALL
Kategori: Blusar
Märke: VERO MODA

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Topp från Vero Moda

Malinwennberg
Malinwennberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusrosa topp med pärlor - Supersöt ljusrosa kortklänning med puffärmar och pärldetaljer runt halsringningen. Klänningen har ett skirt, plisserat tyg som ger en luftig känsla och en feminin siluett. Perfekt för dig som gillar romantiska och gulliga vibes.
långärmad tröja med pärla  - jätte fin tröja med en liten pärla vid brösten 💓
Topp med pärlor  - En vinröd topp med vita pärlor på framsidan samt snygga knytdetaljer längs ärmarna. Har aldrig använts! Säljes då jag är i behov av pengarna.
Topp med pärlor bröllop student - Oanvänd topp med pärlor.
Svartvit randig topp med pärlor - Säljer en svartvit randig topp med korta ärmar och rund hals. Toppen är dekorerad med små pärlor över hela framsidan för en extra detalj. Perfekt för dig som gillar klassiska mönster med en twist. Den kommer ifrån Zara och storleken är M. men den funkar jätte bra om man har xs eller S i storlek.💗
Andra annonser från Blusar
Visa alla
YAS blus  - Populär YAS topp!
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.