Alla kategorier > Blusar
Vit blus hm
Vit blus hm - 89 Vit blus hm - 90

Vit blus hm

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Vit

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna vita blusen från hm i storlek S! Använd Max 2-3 gånger så i princip nyskick💗 Köparen står för frakt 💗

Sofi Johansson
Sofi Johansson
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Blå/vit sommarblus  - En blå vit randig sommarblus med knyte, lappen sitter inte kvar då jag köpte den på plick. Säljer då den inte passade i storleken för mig. Står tyvärr inte storleken heller men skulle gissa att den passar S/M😊
Vit topp med broderade ärmar  - Vit superfin topp med dekorativa blå broderier på ärmarna och knytband med toffsar i halsringningen 🌸 Publicerad på flera säljsidor.
Grön blus - Jättefin mörkgrön blus från gina🫶🏼knappt andvänd ser helt ny ut!
Jeans topp - Som söt topp som aldrig är använd ( inga defekter ) saknar lapp 🩷🥹 passar mig med S
Vit blus med volang från Zara XS - Supersöt vit blus från Zara i storlek XS med v-ringning, volangdetaljer och spets längs bröstet. Inga fläckar eller hål ❤️men lite krymt i tvätten så den är mindre i storlek
Volang topp hm  - Säljer denna superfina populära volangtoppen från H&M! Jättebra skick, då den bara är använd en gång💓
Vit blus med blåa mönsterdetaljer - Jättefin, använd fåtal gånger, perfekt till sommaren!
Sötaste one shoulder toppen!!  - Supersöt turkos topp från Kappahl med volang. Använd en gång, superfint skick.