Alla kategorier > Blusar
vit blus
vit blus - 0 vit blus - 1 vit blus - 2

vit blus

Storlek: 158/164
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

fin topp som passar till många olika tillfällen, den är i storlek 158/164 men passar även som xs-s!!💞 den är inte genomskinlig

elsie❣️
elsie❣️
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt vit blus - Jätte gullig oddmolly blus från Gina💗 Endast använd 1 gång
Fin vit blus - Blus från Gina som är super fin o inte använd mycket alls, passar xs
Vit blus  - Vit blus ifrån Gina tricot som inte kommer till användning 🌸
Vit blus - En fin vit blus från Ginatricot💞säljer p.g.a för liten storlek, använd en gång. Har en liten sminkfläck på kragen😻
vit blus - Fin blus köpt förra året men i bra skick❤️strl 158 164
Vit blus - Supersöt vit blus från Gina Tricot med v-ringning och volangdetaljer vid axlarna. Jag tycker personligen tröjan är väldigt fin med många detaljer och den var en favorit men säljer den nu pga att den inte kommer till användning längre. Skriv för fler bilder eller eventuella frågor!!💓💓
Vit blus - Jätte söt blus från gina young med volang ärmar och linne material. Den är knappt använd och i jätte bra skick, pris kan diskuteras 💕
Söt vit blus - Jättefin vit blus från Gina Young
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Svart omlottväst med djup urringning - Snygg svart omlottväst med djup v-ringning och draperad front. Västen har en modern och stilren look, perfekt att styla över en spets-bh för en trendig outfit. Materialet ser ut att vara mjukt och följsamt syntet.