Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Vit volang topp från vero moda
Vit volang topp från vero moda - 89 Vit volang topp från vero moda - 90

Vit volang topp från vero moda

Storlek: Medium
Kategori: Blusar
Märke: VERO MODA
Färg: Vit

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Super söt topp som aldrig är använd 💕

Henriette rogstad
Henriette rogstad
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit topp från Vero Moda - Vit tunn topp med v-utringning och knappar, står ingen storlek på lappen men passar mig som använder 34/36 bra.
topp från vero moda  - Broderad topp från vero moda
Vero moda Topp - Säljer min fina topp från vero moda nästan aldrig använd ❤️❤️
Vit blus från Vero Moda - Super söt somrig blus från Vero Moda med  knappar framtill, den är v-ringningad med trekvartsärmar och är tillverkad fin tunn bomull som känns luftig och fräsch. Perfekt till sommaren och fin middagar 💕🤍skulle ändå säga att den är liten som M storlek
Vero Moda spets topp - Gullig topp i storlek M men är liten i storlek✨ Köpt i Vero Moda butik i Berlin för 450kr, aldrig använd!
Vero Moda vit tröja - Jättefin vit/cremefärgad tröja från Vero Moda. Endast använd en gång och därav i mycket gott skick!
Vit blus VERO MODA - Vit blus från veromoda med prislappen kvar på, nypris 329.95 kr 🩷 jättefin somrig blus stockholmsstil ❤️
Vit blus från Vero Moda - Supersöt vit blus från Vero Moda i mycket bra skick🩷🩷🩷
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Svart spetsblus med volanger - Trendig svart blus i spets från By Malina med flera lager volanger och transparenta detaljer. Blusen har korta ärmar och hög hals, perfekt för dig som gillar en romantisk och edgy stil. Materialet är tunn spets som ger en luftig känsla.
Vit blus med broderade blommor - Superfin blus från Gina Tricot med broderade blommor och ballongärmar. Blusen har knappar framtill, v-ringad hals med vågig kant och är tillverkad i ett lätt bomullstyg.  Blusen är helt slutsåld på nätet. Storlek M med prislapp kvar. Aldrig använd.
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.