Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus - Säljer en svart blus ifrån Pieces, bra skick.
Blus - En superfin och feminin blus som passar lika bra till vardag som till fest ✨ Tyget är tunt och lätt med en fin glittrig effekt som skimrar vackert när man har den på. Den är något transparent vilket ger en elegant och trendig look (perfekt med topp under om man vill). Ärmarna är verkligen något extra – väldigt fina, speciella och ger blusen en unik touch som gör att den sticker ut 😍 Bekväm och luftig att bära. Säljes då den inte används.
Blus - Blus från pieces aldrig använt 💞
Blus från pieces  - Em lite finare topp med volang ärmar🖤
Blus - Säljer den här jättefina blusen som kan användas till både fest och till vardags, perfekt nu till sommaren. Jättebra skick, nypris 329kr💕 Hör av er om ni har fler frågor eller funderingar💞
Blus  - Svart blus med dragsko på bysten med långa snören. Ryggen är smock så den är väldigt stretchig. Aldrig använd, prislappen sitter kvar.
Glittrig blus - Nyskick✨
Linne blus - Söt linne/blus från pieces 🖤
blus
blus  - 89 blus  - 90

blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Pieces

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

svart v ringad blus med puffärm från pieces❣️den är knappt använd, bra skick och storlek Small

STELLA
STELLA
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart offshoulder blus med volangkrage - Jättefin offshoulder blus med volangkrage, ”rynkigt” material och puffiga ärmar från Gina Tricot, storlek Large men sitter som en Medium. Knappt använd och i mycket bra skick!
Vit klänning - Jättefin vit luftig klänning från Chiquelle i modellen ”dinner in Italy dress. Perfekt nu till sommaren. Jag är 167cm lång, bara att skriva för bild på hur lång den är på mig. Den är knappt använd, fint skick! Storlek 36/S🩵
Ljusblå jeansjacka/ jeansskjorta med korta ärmar - Jättesnygg jeansskjorta/jeansjacka med korta ärmar från Nelly, så fin men säljer pga att den tyvärr var för liten på mig. Prislappen sitter kvar så helt helt ny!!  Den är i storlek L och jag har vanligtvis storlek S-M så i mitt tycke lite liten i storleken❣️ hör av dig om du vill ha fler bilder!
Liknande annonser
Visa alla